Marinco Sealink Dual USB-A/C Combo Charger [12VDUSBAC]
Sale Sold out
Sealink® Dual USB-A/C Combo Charger
The Marinco Sealink USB-A/C Combo offers total charging flexibility. Compatible with 12V and 24V systems, and delivering up to 45W of total output, the charger charges electronics including cell phones, tablets, headphones & other devices. Mounting in a standard 1 1/8“ hole and featuring electrical tabs for quick wiring, the charger is easy to install. A weather-resistant cover protects against water and dust ingress, making it ideal for challenging environments.