Quick 1200W Heating Element f/B3 & Sigmar Heaters [FVSLRSB12110A00]
Regular price
Regular price
Sale price
Unit price
/
per
Couldn't load pickup availability
1200W Heating Element for B3 & Sigmar Heaters - 110V
- Made of Incoloy
- 11" Long
- 1-5/8" Diameter British threads
- 7-3/4" Long standard electrical anode rod
Specifications:
- Type: Parts
- Box Dimensions: 2"H x 2"W x 12"L WT: 0.9 lbs
- UPC: 8057090079593
Share
![Quick 1200W Heating Element f/B3 & Sigmar Heaters [FVSLRSB12110A00]](http://sdcommodities.com/cdn/shop/files/54160XL.jpg?v=1711207919&width=1445)